Job offer description

Szolnoki termelővállalat megbízásából keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

    Darabjegyzékek összeállítása és rendszerbtörténő felvitele ( SAP)

    Gyártás előkészítés

    Munkautasítások elkészítése és folyamatos figyelemmel követése ill. módosítása

    A gyártási folyamatok támogatása

    Folyamatos fejlesztési tervek készítése és megvalósítása a meglévő hegesztési és préselési folyamatokon.

    Költségcsökkentő intézkedések megvalósítása

    Segítségnyújtás belső berendezések, új gépek telepítésében, beüzemelésében, felfuttatásában

Elvárások:

    középfokú mérnöki végzettség

    Magabiztos német és/ vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    hosszútávú munkavégzés

    versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a palfi.anna@dologido.hu címre a pozíció pontos megjelölésével: folyamatmérnök.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Language skills:
  • English
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more