Job offer description

Folyadék-keverős

Főbb feladatok:

  • Illatanyag kimérése és keverése
  • Alapanyag keverése
  • Teljeskörű takarítás a keverő területén
  • A WMS rendszer ismerete, előírásnak megfelelően sikeres vizsga és WMS előírás-szerinti használata. Anyaggazdálkodási nyilvántartólapok szakonkénti, pontos vezetése
  • A gépének állapotára, a rendre és tisztaságra folyamatosan figyel és ezekről az előírásoknak maximálisan megfelelő szinten gondoskodik. A keverős terület tisztán és rendezetten tartása

Elvárások:

  • Min. szakmunkás végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalására való hajlandóság
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány) előny

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Nettó 25.000Ft Cafeteria / hó
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes részvényvásárlási opció
  • Ingyenes céges buszjáratok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

E-mail: toborzas@rb.com

Reckitt Benckiser Tatabánya Tatabánya Kft.

2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tel: +36 34 513 770

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniai szer gyártásában. Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Íme néhány ikonikus márkáink közül: Nurofen, Strepsils, Mucinex, Dettol, Lysol, Finish, Airwick, Calgon, Harpic, Vanish. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik. Az… Find out more