Job offer description

SIA „Joom” aicina darbā

Finanšu ANALĪTIĶI

Pienākumi:

·         augstas kvalitātes finanšu risku vadība Krievijas tirgū, ņemot vērā šī tirgus nenoteiktības faktoru;

·         finanšu vadības optimizācija, tās efektivitātes paaugstināšana;

·         riska analīze un vadība;

·         resursu meklēšana attīstībai;

·         partneru, nozares un tirgus kopumā finansiālā stāvokļa kvalitatīvais un kvantitatīvais novērtējums;

·         finanšu inovāciju nodrošināšana;

·         finanšu tirgus strīdu risināšana Krievijas tirgū.

Prasības kandidātam:

·         Augstākā izglitība ekonomikā, finansēs vai biznesa vadībā;

·         Iepriekšēja darba pieredze Krievijas tirgū;

·         Izcilas iemaņas krievu un angļu valodā (gan runa, gan rakstība);

·         Labas komunikācijas spējas un stratēģiskā domāšana

Darba vietas adrese:Gustava Zemgala gatve 78-1, Riga, Latvija, LV1039

Piedāvājam:

•    Attīstīt un pilnveidot sevi mūsdienīga uzņēmuma dinamiskā darba vidē un profesionāļu komandā;

•    Pieredzei un ieguldījumam atbilstošu atalgojumu 2600 EUR bruto;

•    Sociālās garantijas.

Alga:  2600 EUR

Darba devēja kontaktinformācija: e-pasts: Joom.darbs@gmail.com

Uzņēmums: JOOM, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Gustava Zemgala gatve 78 - 1, Rīga

Aktuāla līdz: 07.11.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more