Job offer description

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Cégünk munkavállalót keres FŐTECHNOLÓGUS munkakörbe.

A cégnél alkalmazott alaptechnológiák:

·          darabolás, lézervágás, élhajlítás,

·          kézi és robothegesztés,

·          festés (KTL alapozás, színfestés és porszórás),

·          szerelés

Feladatok:

·          technológiai csoport irányítása

·          gyártóhelyek, gyártási folyamatok tervezése, kialakítása

·          a technológiákhoz szükséges gyártóeszközök, készülék és szerszámok, biztosítása

·          korszerű technológiák megismerése és alkalmazásuk bevezetése

·          alkalmazott gyártástechnológiák folyamatos fejlesztése a hatékonyság figyelembevételével.

Elvárások:

·          Gépészmérnöki/üzemmérnöki végzettség (Gyártástechnológusi szak előny)

·          10 éves, hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

·          Elsősorban angol kommunikációs szintű nyelvtudás (német nyelvtudás előny)

A pályázatokat befogadásának határideje 2018. augusztus 31.

(elektronikus formában a hr@agrikon.hu, levélben a 6120. Kiskunmajsa, Szélmalom sor 6.)

A pályázatok elbírálási határideje: szeptember 30.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán. Find out more