Job offer description

Adott az ország meghatározó geodéziai és térinformatikai vállalkozása.

Ez a vállalkozás számos referenciával rendelkezik, többek között részt vettek a földprivatizáció végrehajtásában, a Nemzeti Kataszteri Programhoz köthető feladatokban, valamint közreműködtek számos országos jelentőségű infrastrukturális és ipari létesítmény építésében, bővítésében. Nem elhanyagolható az sem, hogy az utóbbi években gyakorlatot szereztek a legmodernebb 3D lézerszkenneres felmérésekben.

Sikerük egyik titka, hogy nagy hangsúlyt fektetnek a folyamatos technikai és technológiai fejlesztésre, a hatékonyság növelésére. A magyar geodéziavállalkozások között elsőként szerezték be a nagy pontosságú 3D lézerszkennert, majd elsők között állították üzembe mobil térképező rendszerüket. Az optikai teodolitok éppúgy az eszköztáruk része, mint a legmodernebb robot-mérőállomások.

Földmérés, ipari geodézia, BIM, 3D lézerszkennelés, csak hogy párat említsünk  tevékenységeikből.

Sikerük másik titka pedig munkacsapatukban rejlik, amire nagyon büszkék. Profi szakembereik naponta bizonyítják be, hogy piacvezető szerepük nem csupán a véletlen műve.

Most leendő földmérő mérnök munkatársukat keresik, aki szaktudásával és rátermettségével tovább erősítheti önmaga- és ezáltal a vállalkozás sikerét is.

A következő feladatok várnak Önre:

  • Terepen található természetes és mesterséges alakzatok helyszíni felmérése,

  • térképen feltüntetett földfelszíni és földalatti létesítmények pontos helyének kitűzése,

  • építmények, épületek süllyedésének és mozgásainak mérése,

  • mérési adatok feldolgozása, számítások elvégzése,

  • légi- és műholdfelvételek kiértékelése adataik alapján különböző célú térképek előállítása,

  • számítógépes adatbázisok létrehozása és kezelése,

  • együttműködés más szakemberekkel, munkacsoportok irányítása.

Szerintünk az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy ezeket megfelelően el tudja látni:

  • Geoinformatikus szakmérnök végzettség,

  • tervezőprogramok legalább felhasználói szintű ismerete (AutoCad; ITR; stb.)

  • erős számítógépes ismeretek,

  • “B” kategóriás jogosítvány,

Bármilyen releváns szakmai tapasztalat előny, viszont pályakezdőként ugyanekkora lelkesedéssel várják.

Most jön a legfontosabb rész, vagyis hogy Ön mit nyer azzal, ha Őket választja.

Először is, olyan műszerek használatában szerezhet tapasztalatot, amire csak nagyon kevés helyen adódik lehetősége. Másodszor, olyan projektekben vehet részt, melyekre nemhogy kevés helyen, de sehol máshol nem nyílik alkalma. Csak egy példát említve, a legnagyobb geodéziai és térinformatikai partnerük a paksi atomerőműnek. Így egy olyan egyedülálló helyen bontakoztathatja ki, és alapozhatja meg tudását, ahol büszkék arra, hogy Ön velük dolgozik, és mindent megtesznek annak érdekében, hogy szakmailag fejlődhessen, valamint, hogy sokáig munkatársuknak tudhassák Önt. Nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt sem, hogy a szakmájához szükséges jogosultságokat is megszerezheti itt. Végül, természetesen ez a megbecsülés materiális dolgokban is kifejeződik. A munkavégzéshez szükséges minden eszközt biztosítanak; több, mint versenyképes alapbérét pedig egyéb bérelemekkel egészítik ki. Nem utolsó sorban, szükség esetén  a lakhatásban is támogatják.

Nem mindennapi lehetőséget kínálunk most Önnek, mellyel kétségtelenül érdemes élni.

Ha lenne ilyen végzettségünk, mi már pályáztunk volna!

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more