Job offer description

FÉNYEZŐ

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk fényező munkatársakat!

FELADATOK

  • Tehergépjárművek és pótkocsik karosszéria elemeinek és tartozék alkatrészeinek fényezése
  • Autófényező és mázoló munkák precíz kivitelezése
  • Műanyag karosszéria és kárpit elemek javítása, fényezése

ELVÁRÁSOK

  • Járműfényezői szakirányú végzettség
  • Fényező műhelyben vagy gépjármű gyártás fényezési munkáinak végzése során szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Fizikai terhelhetőség

ELŐNY

  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat

KEZDÉS

30 napon belül

MUNKAIDŐ

06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest XXIII. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Fényező

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company