Export Specialist | EURES - European Job Days

Export Specialist

by:  Brand Distribution Group

The job offer is available for the following event:

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej i napisz do nas: kadry@bdgroup.pl„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne
w obszarze FMCG.”

Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami firmy
  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • Obsługa formalna oraz nadzór nad  prawidłową realizacją zamówień

Wymagania:

Idealny kandydat:

  • Znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Posiada przynajmniej roczne doświadczenie handlowe
  • Zna język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • mile widziana znajomość innego języka obcego: włoski, chiński, francuski, hiszpański rosyjski, arabski,
  • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
  • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych
  • Wykazuje się samodzielnością oraz bardzo dobrą organizacją czasu pracy
  • Lubi wyzwania  i chce się rozwijać zawodowo

Oferujemy:

  • prawdopodobnie najwyższe premie na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  •  realny rozwój i awans; indywidualna ścieżka kariery dostosowana do Twoich predyspozycji
  • wiedzę i umiejętności: dofinansowanie szkoleń językowych, studiów podyplomowych
  •  kompleksowy program wdrożenia na stanowisko
  •  współpracę z Klientami z różnych stron świata
  •  dodatkowe benefity: dofinansowanie karty sportowej, biletów do kina, opieki medycznej, dostęp do biblioteki i audioteki BDG
  •  dostęp do biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz prenumeraty Harvard Business Review

Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej i napisz do nas: kadry@bdgroup.pl

Jobs that may interest you

Export Assistant

Offered by:  Brand Distribution Group
Workplace: Poland
„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.” Export Assistant Opis stanowiska: Przygotowywanie ofert handlowych Wspieranie handlowców w realizacji celów sprzedażowych Przygotowanie niezbędnej dokumentacji eksportowej Prowadzenie korespondencji handlowej, dokonywanie uzgodnień z klientami w zakresie realizacji zamówień Dbanie o poprawny przepływ informacji między... Read more
For our Client, an international company, we are looking for a person for the position of Customer Service Specialist with French and English. Place of work: Poland - Łódź As Customer Service Agent you will: Effectively manage incoming telephone and e-mail customer’s queries to ensure excellent service standards Provide product/services information and resolve any emerging problems that our clients might... Read more
To support State Street’s 24/7 Security Administration Services Help Desk. Provide internal Help Desk support for our global employee and client base. Field incoming calls from global employees and clients regarding application ID access and password support. Document and report on status of pending inquiries regarding system access issues. Provides support for approximately 50 platforms across several hundred mainframe, midrange... Read more