Export Specialist | EURES - European Job Days

Export Specialist

by:  Brand Distribution Group

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej i napisz do nas: kadry@bdgroup.pl„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne
w obszarze FMCG.”

Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami firmy
  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów
  • Obsługa formalna oraz nadzór nad  prawidłową realizacją zamówień

Wymagania:

Idealny kandydat:

  • Znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Posiada przynajmniej roczne doświadczenie handlowe
  • Zna język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • mile widziana znajomość innego języka obcego: włoski, chiński, francuski, hiszpański rosyjski, arabski,
  • Potrafi negocjować i prowadzić rozmowy handlowe
  • Jest nastawiony na realizację wyników sprzedażowych
  • Wykazuje się samodzielnością oraz bardzo dobrą organizacją czasu pracy
  • Lubi wyzwania  i chce się rozwijać zawodowo

Oferujemy:

  • prawdopodobnie najwyższe premie na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  •  realny rozwój i awans; indywidualna ścieżka kariery dostosowana do Twoich predyspozycji
  • wiedzę i umiejętności: dofinansowanie szkoleń językowych, studiów podyplomowych
  •  kompleksowy program wdrożenia na stanowisko
  •  współpracę z Klientami z różnych stron świata
  •  dodatkowe benefity: dofinansowanie karty sportowej, biletów do kina, opieki medycznej, dostęp do biblioteki i audioteki BDG
  •  dostęp do biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz prenumeraty Harvard Business Review

Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej i napisz do nas: kadry@bdgroup.pl

This job has expired