Export Assistant | EURES - European Job Days

Export Assistant

by:  Brand Distribution Group

The job offer is available for the following event:

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne
w obszarze FMCG.”

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wspieranie handlowców w realizacji celów sprzedażowych
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji eksportowej
  • Prowadzenie korespondencji handlowej, dokonywanie uzgodnień z klientami w zakresie realizacji zamówień
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji między działem eksportu a innymi działami firmy
  • Prace administracyjne, prowadzenie raportów, kompletowanie dokumentów

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (min. B2)
  • Znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
  • Znajomość każdego innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/sprzedaży
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w ciekawym, profesjonalnym otoczeniu
  • Międzynarodowy, młody zespół
  • Możliwość rozwoju w oparciu o przygotowaną ścieżkę kariery
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki
  • Możliwość budowania globalnego eksportu
  • Swobodę działania

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej i napisz do nas: kadry@bdgroup.pl

Jobs that may interest you

Export Specialist

Offered by:  Brand Distribution Group
Workplace: Poland
Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926... Read more
For our Client, an international company, we are looking for a person for the position of Customer Service Specialist with French and English. Place of work: Poland - Łódź As Customer Service Agent you will: Effectively manage incoming telephone and e-mail customer’s queries to ensure excellent service standards Provide product/services information and resolve any emerging problems that our clients might... Read more
To support State Street’s 24/7 Security Administration Services Help Desk. Provide internal Help Desk support for our global employee and client base. Field incoming calls from global employees and clients regarding application ID access and password support. Document and report on status of pending inquiries regarding system access issues. Provides support for approximately 50 platforms across several hundred mainframe, midrange... Read more