Job offer description

Erősáramú villanyszerelő-Diósd

Villanyszerelő technikusi szakmával rendelkezel?

Szeretnél a szakmádon belül fejlődni és előrelépni?

Gyors és precíz: ezek a kifejezések jellemzik a munkád?

Akkor Téged keresünk!

Dízel és gáz motoros áramfejlesztő aggregátorok beszerzésével, telepítésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cég keresi új erősáramú villanyszerelőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Stabil háttér

Közel 20 éve vagyunk a piacon, az ország minden táján, a magánjellegű gépektől, áruházakon át a fesztiválokig szolgáltatjuk az áramot!

Kiváló közlekedés

Ha kocsival érkezel Hozzánk, biztosítunk számodra parkolóhelyet! Ha pedig tömegközlekedéssel, akkor mindössze két perc sétára vagyunk a buszmegállótól.

Támogató csapat

Ügyfeleink elégedettsége mellett fontos számunkra munkatársainké is, ezért különböző csapatépitők keretein belül kovácsolunk jó hangulatú légkört!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 7:30-16:00

Szükséges:

villanyszerelő technikus szakma megléte

erős fizikum

gyors, precíz munkavégzés

talpraesett személyiség

Frissen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Diósd

Amit biztosítunk:

  • stabil hátteret
  • összetartó csapatot
  • kiemelkedő fizetést
  • üzemanyag hozzájárulást, utazástámogatást
  • céges autót
  • munkaruhát
  • tanulás támogatását
  • csapatépítőket

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel villanyszerelői technikus szakmával (nem probléma, ha pályakezdő vagy)
  • jó az állóképességed
  • gyorsan és precízen dolgozol

Mik lesznek a feladataid?Előnyként vesszük, ha

  • áramfejlesztő javítása és karbantartása, külsős és belsős helyszínen
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • alkalmas vagy vezérlések bekötésére

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

https://ijob.hu/allasok/ Find out more