Job offer description

Elektromos berendezéseket gyártó és elektromechanikai készülékek összeszerelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk Elektrotechnikus munkatársakat hosszútávra, azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helye:

  • Pomáz

Feladatok:

  • Klímaberendezések kapcsoló szekrényeinek összeállítása
  • Kapcsolási rajzok olvasása
  • Kész termékek tesztelése
  • Tervezésben való részvétel

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig 7:30-16:00 között

Jelentkezz, ha illenek rád az alábbiak:

  • Kapcsolási rajzok olvasásának ismerete
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai tapasztalat függvényében akár nettó 250.000Ft -os havi fizetés
  • Utazási támogatás
  • Hosszú távú, teljes munkaidős, bejelentett állás
Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more