Job offer description

SIA “Damara Technologies” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar programmatūras izstrādi un konsultāciju pakalpojumu sniegšanu programmatūras izstrādes jomā, mājas lapu izstrādi un grafisko dizainu izveidi.

Sakarā ar darbības paplašināšanu uzņēmums Latvijā meklē jaunus darbiniekus, augsti motivētus un uz rezultātu orientētus profesionāļus:

ELEKTRONIKAS INŽENIERUS

Pienākumi:

  • Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu projektēšana;
  • Sekot līdzi procesam un laicīgi pārbaudīt aparatūru: pārraides sistēmas, komutācijas un maršrutēšanas iekārtas;
  • Izveidot satelītu tīklus, fiksētus tīklus (kanālu un pakešu tīklus, ieskaitot internetu);
  • Datoru vizuālā, veiktspējas pārbaude un nepieciešamības gadījumā problēmu novēršana;
  • Apkopot un rakstīt tehnisko dokumentāciju;
  • Identificēt tehniskas problēmas dažādiem procesiem un risinājumiem.

Prasības:

  • Augstākā izglītība IT jomā, vēlams elektronikas, elektrotehnikas vai IT tehnoloģiju virzienā;
  • Spēja strādāt patstāvīgi, meklēt piemērotus risinājumus, un strādāt operatīvi;
  • Zināšanas un sapratne, kādus kanālus un tīklus labāk izmantot;
  • Prasmes strādāt ar JIRA, EVERNOTE, TextExpander, MindNode

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Tiešu mijiedarbību starp veiksmīgu darbību un karjeras izaugsmi;
  • Izcilu vidi un darba apstākļus personīgai un profesionālai izaugsmei;
  • Interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • Regulāras apmācības pastāvīgai prasmju uzlabošanai;
  • Komandu, ko veido nozares vadošie speciālisti;
  • Draudzīgus un uzticamus kolēģus.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: damara.tech@inbox.lv. Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Prasmes

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Alga bruto: 2052,79 - 2199,42 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr. 200910-102

Uzņēmums: DAMARA TECHNOLOGIES, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīga, Lielirbes iela 17A - 10, LV-1046

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 3

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more