Job offer description

Gyengeáramú tervező mérnök

Gyógyszeripari gépek gyártásában több mint 25 éve tevékenykedő, partnereinek gyors és testreszabott megoldásokat kínáló gépgyártó cég elektromos tervező mérnököt keres tiszavasvári munkahellyel ill. távmunkában végzett munkával.

Főbb feladatok:

  • elektromos tervek készítése
  • elektromos kivitelezések támogatása
  • projektvezetők támogatása elektromos kérdésekben
  • részvétel ajánlatok készítésében

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat gyengeáramú tervezés területén
  • jó szervező
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs képességek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • szakmai angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munka
  • rugalmas munkavégzés
  • cafeteria
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Egyedi gyógyszeripari gépgyártás és fejlesztés 27 éves tapasztalattal a gyógyszeriparban. Teljeskörű szolgáltatás a megrendelő igényei szerinti kialakítással a porkezelés, granulátumgyártás, folyadékkezelés és „high containment” technológia területén. Kiemelkedően kedvező ár/érték arányú berendezések gyártása. Új eljárások fejlesztése a nanotechnológia és a folyamatos gyógyszergyártás… Find out more