Job offer description

Folyamatosan fejlődő, zöldmezős beruházással létrejött multinacionális autóipari beszállító partnercégünk megbízásából keresünk Elektromos karbantartó munkatársat.

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy ezzel egyenértékű végzettség (400V-os hálózatok javításhoz)
  • Releváns tapasztalat PLC rendszerek területén
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki és kapcsolási rajz ismeretek
  • MS Office, SAP felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség, önállóság, csapatszellem

Feladatok:

  • Hálózatok javítása
  • Komplex termelő berendezések hibaelemzése (PLC-s vezérlés meghibásodása), javaslat a megelőző intézkedésekre
  • Gépek, berendezések tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése illetve megelőző karbantartása
  • Kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • Szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete
  • A berendezések megfigyelése és optimalizálása a rendelkezésre állás, hatékonyság és környezettudatosság tekintetében

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér+prémium+cafetéria+bejárási támogatás)
  • Modern gépek és munkakörnyezet
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Hosszútávú stabil álláslehetőség
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more