Job offer description

Piedāvājam:

  • darbu rezerves elektrobarošanas nozares vadošajā uzņēmumā
  • darbu draudzīgā, augsti kvalificētā un profesionālā kolektīvā
  • profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas
  • konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam, stabilitāti un sociālās garantijas

Pienākumi:

  • elektrosadaļu montāža atbilstoši tehniskai dokumentācijai
  • lasīt un izprast montāžas elektriskās un tehniskās shēmas
  • novērtēt montējamās elektroiekārtas atbilstību tehniskajai dokumentācijai
  • veikt elektroiekārtu un elektroietaišu apskati, konstatēt un novērtēt bojājumus vai neatbilstības, savas kompetences ietvaros

PRASĪBAS:

  • elektrotehniskā izglītība
  • pieredze elektromontiera amatā
  • angļu valodas pamatzināšanas (vēlamas)
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Gaidām Jūsu  CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “Elektromontieris”

E pasts: personals@energolukss.lv

Adrese: Ulbrokas iela 46 korpuss 2, Rīga LV-1021

Vairāk par uzņēmumu www.energolukss.lv

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Very good
Required skills:
power engineering, Electrical engineering, assemble electrical components
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Energolukss is a full service company offering guaranteed power supply solutions. Energolukss is a market leader in emergency and guaranteed power supply services in Latvia. Areas of expertise: Electrical power supply Emergency power supply Power conversion (frequency / voltage / current) Military power solutions Containers, containerised power solutions … Find out more