Job offer description

Darbo pobūdis :

  • Nuolatinė elektros instaliacijos ir elektrą vartojančių įrenginių, žemos ir vidutinės įtampos skirstomųjų įrenginių profilaktinė patikra, remontas;
  • Pasiūlymai elektros instaliacijos būklei gerinti ir suvartojamai mažinti;
  • Varžų matavimai ir elektros maitinimo schemų sudarymas;
  • Naujos el. įrangos montavimas;
  • Kiti su elektros ūkio priežiūra susiję darbai.

Mes tikimės, kad Jūs :

  • Turite ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį elektros sistemų eksploatavimo srityje;
  • Išmanote elektros tinklų, įrenginių ir sistemų veikimo principus bei jų techninės priežiūros, eksploatacijos ir remonto reikalavimus;
  • Turite gerus darbo MS Office įgūdžius;
  • Turite išsilavinimą, suteikiantį teisę būti atsakingam už elektros ūkį ir AK apsaugos nuo elektros iki 10 kV (privalumas);
  • Turite aukštąjį išsilavinimą elektros/automatikos/kt. panašiose srityse(privalumas).

Mes siūlome :

  • Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Attachments
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 2 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Apie musŽaliavą pakuotei gaminame jau nuo 1908 m., nors paties fabriko – AB „Grigeo Klaipėda“ ištakos siekia 1898 m. Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių ir korinio užpildo žaliavą) bei kartoninį korinį užpildą, o taip pat kartoninį korinį užpildą. Find out more