Job offer description

Liels ražošanas uzņēmums aicina darbā dzelzsbetona konstrukciju izgatavotājus - betonētājus.

Darba pienākumi:

- Atbilstoši darba rasējumiem izvietot veidņus, armatūru, ieliekamās detaļas;

- Nocelt gatavos izstrādājumus no galda;

- Sakopt darba vietu.

No kandidāta sagaidām:

- Prasmi lasīt rasējumus;

- Prasmi strādāt ar rokas instrumentiem;

- Spēju veikt fizisku darbu,

- atbildības sajūtu, precizitāti.

Piedāvājam:

- Stabilu darbu ražošanas telpās visa gada garumā;

- Apmācības uzsākot darbu;

- Atalgojumu apmācību laikā 700-900 EUR neto (atkarībā no iepriekšējās kvalifikācijas), pēc apmācībām gabaldarbs ar iespēju nopelnīt 1200 līdz1800 EUR neto;

- Maiņu darbu pēc slīdošā grafika - 4 dienas strādā, kam seko 2 brīvdienas;

- Apmaksātas pusdienas;

- Nelaimes gadījumu apdrošināšanu un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;

- Dienesta viesnīcu netālu no uzņēmuma.

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

SKONTO PREFAB provides a full scope of high quality building services, including full designing, manufacturing, well-considered logistics management and a complete assembly package of prefabricated concrete, steel and cross laminated timber constructions in Scandinavia and Western Europe.SKONTO PREFAB specializes in structural concrete and CLT solutions for residential and non-residential… Find out more