Doradca techniczno-handlowy | EURES - European Job Days

Doradca techniczno-handlowy

by:  Consolis Polska Sp. z o.o.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Zadania:

  • Przygotowywanie oferty handlowej

  • Szukanie alternatywnych rozwiązań konstrukcji obiektu

  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach

  • Kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi

  • Promowanie  systemu konstrukcji  Consolis

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku budownictwo

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych (mile widziana)

  • Dyspozycyjność  i  mobilność

  • Prawo jazdy KAT B

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Stawianie na naukę i własny rozwój

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich
    oraz na rynku  polskim

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Bardzo dobrej jakości narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Bogaty pakiet  benefitów (ubezpieczenie medyczne, świąteczne paczki dla dzieci, program Consolis dla rodziny, bony świąteczne)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

This job has expired