Job offer description

Zadania:

  • Przygotowywanie oferty handlowej

  • Szukanie alternatywnych rozwiązań konstrukcji obiektu

  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach

  • Kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi

  • Promowanie  systemu konstrukcji  Consolis

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku budownictwo

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych (mile widziana)

  • Dyspozycyjność  i  mobilność

  • Prawo jazdy KAT B

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Stawianie na naukę i własny rozwój

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich

    oraz na rynku  polskim

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Bardzo dobrej jakości narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Bogaty pakiet  benefitów (ubezpieczenie medyczne, świąteczne paczki dla dzieci, program Consolis dla rodziny, bony świąteczne)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
More than 5 years

Consolis is the leading precast concrete solution provider in Europe. The Group provides smart, sustainable precast concrete structures for the transportation, utilities and building sectors.With more than 11,000 employees in 21 countries throughout the world, the Group generated €1.45 billion in revenue in 2017.We leverage our unique design, engineering,… Find out more