Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika (m/ž) | EURES - European Job Days

Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

by:  Manpower d.o.o.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Manpower za Klijenta (Troha) traži kandidate za poziciju: Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika

Glavna Zaduženja i Odgovornosti

  • Komunikacija sa strankama isključivo na njemačkom jeziku
  • Predstavljanje usluga i proizvoda putem telefona
  • Ažuriranje baze kontakata

Uvjeti:

  • Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Znanje talijanskog jezika je prednost
  • Izvrsne vještine slušanja i izlaganja
  • Rad u dvije smjene (ujutro ili popodne)
  • Znanje MS Office paketa

Koje su pogodnosti za Vas?

  • Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
  • Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produženja na duži period sukladno kvaliteti rada
  • Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite nam svoj CV na e-mail: office.mps@manpower.hr

This job has expired