Job offer description

Diákmunka - Bolti kisegítőMunkahely: PEPCO (Gyál, Cegléd, Budapest)

Rugalmas időbeosztással azonnal kezdhető!

Feladatok:

  • Polcok feltöltése,
  • ruhahajtogatás, csipogózás,
  • vásárlók eligazítása,
  • kasszázni nem kell!

Elvárások:

  • Érvényes Pannon-Work ISZ tagság.
  • Nappali tagozatos tanulmányok folytatása (aktív/passzív jogviszony)
  • Minimum 4 órás műszak vállalása
  • Betöltött 16. életév

Munkaruha:

  • Zárt cipő, sötét színű, kényelmes öltözék, szájmaszk (!)

EÜ kiskönyv nem kell!

Órabér:

  • Br.1300 Ft.
  • 22-6h közötti munkavégzésnél +15% pótlék (nem fog előfordulni, de sose lehet tudni)
  • Vasárnapi munkavégzésnél +50% pótlék
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Find out more