Job offer description

Céginformáció

Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató partnerünk várja dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatukba Devops Mérnök pozícióba új munkatársukat.

Feladatok

  • IT Automation Platform fejlesztési, implementálási feladatokkal foglalkozó csapat munkájában való részvétel
  • A beérkező technológiai igények megoldási javaslatának szakmai csapattal történő összeállítása, majd a megrendelés esetén az Automation folyamatok kivitelezése
  • Legfontosabb feladata a konténer alapú, magas rendelkezésre állást biztosító automatizált rendszerek (PaaS, KaaS, XaaS) kialakítása, bevezetése
  • CI/CD pipeline Kubernetes alapokon történő bevezetése (On-prem Gitlab, Artifactory pro, Gitlab Runner integrációjával)
  • ElasticSearch alapú központi hibakereső es metrika elemző rendszer bevezetése
  • Legacy és az Automation Platform közti integráció kidolgozása
  • Tevékeny részvétel az infrastruktúra különböző aspektusainak (virtualization, operating systems, containerization) tervezésében, optimalizálásában
  • Bevezetésre kerülő Automation Platform hiba- és katasztrófatűrésével, biztonságosságával és szolgáltatási szintjével kapcsolatos igények gyűjtése és rendszerezése, javaslattétel az optimális kiszolgáló infrastruktúra megvalósítására
  • A felmerülő implementálási, működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzésében és javításában való részvétel
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Adatszolgáltatás, riportálás a vezetőknek, auditokban történő részvétel
  • Az implementált technológiák üzemeltetési dokumentációjának elkészítése, átadása L2-es üzemeltetés számára
  • Minden felsorolt tevékenységben az L3 –as támogatás biztosítása

Elvárások

  • Magas rendelkezésre állású IT környezetek üzemeltetési területén szerzett, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedően jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség
  • A főbb operációs rendszerek és kapcsolódó felügyeleti- és központi menedzsment eszközök ismerete
  • Virtualizációs technológiák magas szintű ismerete
  • ITIL alapú folyamatok mélyebb ismerete
  • Enterprise szintű ismeretek automatizált környezetek hiba- és katasztrófatűrésről, biztonsági paradigmákról, jogosultságmenedzsmentről és szolgáltatási szint menedzsmentről
  • Képesség nagy bonyolultságú rendszerek megismerésére és kialakítására
  • Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:
    • Storage
    • Virtualization (VMware, Hyper-V, KVM, XEN)
    • Operating systems (Windows, RHEL, AIX, Solaris, BSD)
    • Containerization (OpenShift, Docker, Kubernetes)

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • Pénzintézeti / Telekommunikációs környezetben szerzett tapasztalat
  • Linux/AIX operációs rendszerekhez kapcsolódó tanfolyamok, vizsgák, minősítések megléte
  • Üzemeltetési folyamatok automatizálásában szerzett ismeret
  • Vmware NSX-T, VRA, VRO, PIVOTAL ismeretek
  • OSE/OCP, K8S, K3S ismertek
  • Service Mesh ismeretek
  • KPI szerinti működés ismerete/támogatása

Amit ajánlunk

  • Változatos projekt feladatokat a napi üzemeltetési tevékenység mellett
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat
Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fair
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Magyarországon már közel 30 éve vagyunk jelen, 2005 óta a munkaerő-kölcsönzés és munkaerő-közvetítés területén is a piacvezető cégek között. Közel 4 ezer fő kölcsönzött munkavállalóval és 20 milliárd forint éves árbevétellel az ország legnagyobb foglalkoztató vállalatainak egyikévé váltunk. Több, mint 20 irodából álló, országos lefedettségű hálózatot működtetve… Find out more