Job offer description

Za našega naročnika, ki je eden od vodilnih globalnih korporacij, in ima več kot 50 letno tradicijo, iščemo več oseb za zasedbo delovnega mesta:

Opis delovnega mesta:

  • menjava in nastavitev orodij,
  • samostojno upravljanje in nastavljanje avtomatiziranih linij,
  • opravljanje zahtevnejših proizvodnih del,
  • ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj,
  • izvajanje potrebnih vzdrževalnih delovnih sredstev, opreme in strojev,
  • troizmensko delo.

Nudimo:

  • delovno razmerje za določen čas s poskusno dobo 3 mesecev, ter možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • strokovni razvoj,
  • mentorstvo izkušenih operaterjev in mojstrov,
  • dobri delovni pogoji.

Pričakujemo:

  • dokončano srednješolsko izobrazbo ali poklicno izobrazbo tehnične smeri,
  • ročne spretnosti, inovativnost, vestnost in doslednost,
  • odgovoren odnos do dela in sodelavcev,
  • dobre delovne navade,
  • smisel za tehniko,
  • natančnost in samostojnost pri delu,
  • pripravljenost na timsko delo

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Slovenian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti že 20 let.Specializirani smo v prepoznavanju potreb in poklicnih pričakovanj iskalcev zaposlitve z različnih področij. Zavzemamo se, da z iskalci zaposlitve gradimo zaupanje, odnos in uspešno sodelovanje. Si želite delati v tujini? Predstavite nam svoja znanja in želje, morda se prav vam odpre nova karierna pot.We have been creating job… Find out more