Partner sites:EURESELA

DELAVEC ZA ZAHTEVNA DELA V PROIZVODNJI m/ž

by:  AXENT D.O.O.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Za našega naročnika, ki je eden od vodilnih globalnih korporacij, in ima več kot 50 letno tradicijo, iščemo več oseb za zasedbo delovnega mesta:

Opis delovnega mesta:

  • menjava in nastavitev orodij,
  • samostojno upravljanje in nastavljanje avtomatiziranih linij,
  • opravljanje zahtevnejših proizvodnih del,
  • ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj,
  • izvajanje potrebnih vzdrževalnih delovnih sredstev, opreme in strojev,
  • troizmensko delo.

Nudimo:

  • delovno razmerje za določen čas s poskusno dobo 3 mesecev, ter možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • strokovni razvoj,
  • mentorstvo izkušenih operaterjev in mojstrov,
  • dobri delovni pogoji.

Pričakujemo:

  • dokončano srednješolsko izobrazbo ali poklicno izobrazbo tehnične smeri,
  • ročne spretnosti, inovativnost, vestnost in doslednost,
  • odgovoren odnos do dela in sodelavcev,
  • dobre delovne navade,
  • smisel za tehniko,
  • natančnost in samostojnost pri delu,
  • pripravljenost na timsko delo

This job has expired