Job offer description

OPIS DELOVNEGA MESTA

• opravljanje enostavnih del na proizvodni liniji,

• ročno sestavljanje manjših elementov električnih komponent za belo tehniko in kontrola,

• skrb za urejeno delovno okolje,

• ostala dela po navodilih nadrejene osebe.

KAJ PRIČAKUJEMO

• želene delovne izkušnje na istem delovnem mestu (niso pogoj za opravljanje delovnega mesta),

• usposabljanje na delovnem mestu,

• ročne spretnosti, fina motorika,

• dober vid,

• pripravljenost na morebitno 4. izmeno,

• lasten prevoz,

• resnost, odgovornost, natančnost, spretnost, hitrost, timsko naravnanost.

KAJ NUDIMO

• zaposlitev takoj za poln delovni čas,

• 5-dnevni delovnik,

• dvoizmenski ali triizmenski urnik,

• delo v prijetnem kolektivu,

• redno plačilo,

• zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Language skills:
  • Slovenian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Ustvarjamo zaposlitvene priložnosti že 20 let.Specializirani smo v prepoznavanju potreb in poklicnih pričakovanj iskalcev zaposlitve z različnih področij. Zavzemamo se, da z iskalci zaposlitve gradimo zaupanje, odnos in uspešno sodelovanje. Si želite delati v tujini? Predstavite nam svoja znanja in želje, morda se prav vam odpre nova karierna pot.We have been creating job… Find out more