Job offer description

Ste se pripravljeni pridružiti podjetju s tradicijo in pogledom v prihodnost? Tajfun Liv, član skupine Tajfun v svoje vrste vabi DELAVCE V PROIZVODNJI.

Opis delovnega mesta

  • Priprava materialov, razrez, ročna in strojna obdelava (vrtanje, struženje, rezkanje, brušenje, peskanje itd.) in oblikovanje materialov;
  • varjenje, toplotna obdelava, čiščenje, razmaščevanje polizdelkov;
  • sestavljanje sklopov, elektro elementov, končnih izdelkov in kontrolni preizkusi le-teh ter izvajanje ostalih operacij zahtevanih po tehnoloških postopkih;
  • kontrola obdelovancev;
  • upravljanje z viličarjem, ročnim paletnim viličarjem in dvigalom, če to zahteva tehnološki postopek ter
  • ostala dela po nalogu nadrejenega.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • delo v dinamičnem, kreativnem delavnem okolju,
  • strokovno izobraževanje in
  • stimulativno plačilo.

Pričakujemo

  • Izobrazbo ustrezne tehniške smeri,
  • natančnost in zanesljivost,
  • ročne spretnosti,
  • smisel za timsko delo in
  • odgovornost.

Če želite delati v dinamičnem, kreativnem delavnem okolju z možnostjo kariernega in osebnega razvoja, se prijavite preko platforme ali po elektronski pošti na: nina.cotic@tajfun-liv.si ali pa pokličete na 031-304-241 (Nina Cotič).

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

PREDSTAVITEV PODJETJA TAJFUN LIV, proizvodnja in razvoj, d.o.o.Ste se pripravljeni pridružiti podjetju s tradicijo in pogledom v prihodnost?Smo podjetje TAJFUN LIV, član skupine TAJFUN, in eden izmed vodilnih proizvajalcev gozdarskih in reciklažnih hidravličnih dvigal za kamionsko vgradnjo ter s svojimi visokokakovostnimi proizvodi dosegamo zavidljive rezultate na svetovnem trgu. Več o… Find out more