Job offer description

DARBA APRAKSTS

AGCSOT ir jauna un draudzīga kompānija, kas savā komandā vēlētos redzēt atbildīgu un profesionālu  DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORAM.

Darba pienākumi:

  • lietotāju kontu un datoru konfigurāciju pārvaldība Active Directory vidē
  • lietotāju pārvaldība Microsoft mākoņpakalpojumā
  • antivīrusu sistēmas administrēšana
  • serveru darbības parametru uzraudzība, izmantojot dažādu monitoringa rīku

Prasības:

  • 3 gadu pieredze darbā ar programmēšanu un/vai programmatūras testēšanu vai augstāka izglītība IT nozarē;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • labas darba plānošanas un organizēšanas prasmes

Mēs piedāvājam:

  • sociālas garantijas
  • stabilu atalgojumu

Kontaktinformācija: Tatjana.sildere@agcsoft.com

Alga bruto: 2000 - 5000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 211104-219

Uzņēmums: SIA "AGCSOFT"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Hanzas iela 2A, Rīga

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more