Job offer description

Fő feladatok:

  • Késztermékek elcsomagolása csomagolási utasításban foglaltak szerint
  • Minőség ellenőrzése
  • Minőségi kifogások továbbítása a gépbeállítónak és a MEO-nak
  • Minőségi hibás késztermékek válogatása a MEO felügyeletével
  • Gyártás folyamán a csomagolási utasításban foglaltak betartása
  • Gyártásközi dokumentációk hiánytalan kitöltése

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat (előny)
  • 6+2-es 3 műszakos munkarend (napi 8 óra) vállalása
  • Műanyag fröccsöntés területén szerzett gyakorlat (előny)
  • Akár pályakezdők jelentekezését is várjuk!
  • Önállóság és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezetet egy 100%-ban családi tulajdonú vállalatnál
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzést
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatokat

Az önéletrajzokat a henrietta.sarai@alpla.com e-mail címre várjuk

Job details
Sector:
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az ALPLA hosszú távú, megbízható partner akar lenni - ami azt jelenti, fizess tisztességes, a piaci szintnek megfelelő bért, és tedd ezt hosszú távon, hogy Te is bízhass abban, stabil munkahelyet biztosítunk számodra az elkövetkezendő 15-20 évben is. Az ALPLA tatabányai üzemét a közel 27 éves működése során mindig is a folyamatos fejlődés jellemezte. Jelenleg egy új gyártási részleget… Find out more