Job offer description

Főbb feladatok:

  • Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
  • A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése
  • Hegesztő sablonok rendeltetésszerű használata
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
  • A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása

Elvárások:

  • Szakirányú hegesztői végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:        Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, a pozíció megnevezésével jelentkezzen honlapunkon:

www.ziehl-abegg.hu

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:

About company

A ZIEHL-ABEGG Motor-és Ventillátorgyártó Kft-t 1994. december 20-án alapította Marcaliban az akkori tulajdonos, a német ZIEHL-ABEGG GmbH & Co.Az 1910-ben alapított, jelenleg is döntően családi tulajdonban lévő német anyavállalat (ZIEHL-ABEGG SE) légtechnikai-hajtástechnikai berendezések, speciális elektromotorok, axiális-radiális ventilátorok és az ezekhez tartozó termékek gyártásával… Find out more