Job offer description

új Kollégákat keresünk operátor/ gépkezelő, minőségügyi ellenőr és sorjázó pozícióba.

  • teljesítményarányos havi jutalmazás a fizetésen felül
  • szálláslehetőség cégtől 5 percre
  • beiskolázási hozzájárulás augusztusban
  • bejárási támogatás (bérlet és benzintámogatás)
  • rendszeres vállalati családi- illetve sportrendezvények és ajándékok
  • fejlődési lehetőség, egyéni karriertervezés
  • kerékpárbarát munkahely
  • modern munkakörnyezet
  • fiatalos lendület
Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Az egészen 1967-ig visszanyúló, a ’80-as évek folyamán kibontakozott „esztergályos bedolgozói” tevékenység, a rendszerváltásnak köszönhetően, 1991-ben öltött hivatalos cégformát, a FittingKer Kft.-ben. Jól képzett szakembereink, fiatal gépparkunk, és összetett gyártási folyamataink teszik lehetővé, hogy a folyamatosan változó piaci igények mellett is, rugalmas rendelkezésre állással, kiváló… Find out more