Job offer description

Élvezze az innovációt ennél a vezető globális technológiai vállalatnál. Fejlesszen ki izgalmas megoldásokat egy jövőorientált, sokszínű, stabil munkakörnyezetben. Csatlakozzon csapatunkhoz, élvezze a modern munkakörülményeket, és dolgozzon nyitott és inspiráló munkahelyi kultúrában a kollégákkal!

Feladatok

  • CNC gépek önálló programozása, működtetése, kezelése, felügyelete

  • Rajzok egyéni olvasása

  • Alkatrészek gyártása a megfelelő technológia önálló kiválasztásával

  • Szükség szerinti gépbeállítás

  • Hibák felismerése és megoldása

  • Munkafolyamatok dokumentálása

  • Konstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkal

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség

  • CNC vezérlési szakmai tapasztalat

  • Gyakorlat az esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök használatában

  • Rajzolvasási készség

  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés

  • Együttgondolkodási készség, hatékony csapatmunkára való képesség

Segítsen a jövő alakításában!

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Required skills:
Salary range:
Date of expiry:

About company

A ZEISS ösztönzi a kreatív gondolkodásmódot és az innovációt. Dinamikus és interdiszciplináris csapatokban dolgozunk, és egyéni fejlődési lehetőségeket nyújtunk, valamint rugalmas munkaszervezést teszünk lehetővé. Alkalmazottaink fontosak a számunkra, és vállalatunk különleges felelősséget vállal a társadalom fejlődéséért és a környezet megóvásáért. Ezek az alapvető értékek alakították a… Find out more