Partner sites:EURES

CNC gépkarbantartó

by:  Siemens Zrt.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Az alábbi területekre keresünk új munkatársakat:

  • elektromos gépkarbantartó
  • mechanikus gépkarbantartó

Milyen feladatok várnak rád?

  • CNC megmunkálógépek és célgépek megelőző karbantartása (3-4-5 tengelyes marógépek, megmunkáló központok, CNC köszörűk, huzal-, és tömbszikraforgácsoló gépek)
  • Javítási, felújítási feladatok elvégzése
  • Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
  • Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
  • A gépek zavartalan működésének biztosítása
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása vállalatirányítási-rendszerben

Mi különböztet meg másoktól?

  • Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • 1-3 éves CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Több műszakos műszakrend vállalása

Mit érdemes még tudnod?

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • SAP karbantartási modul ismerete előnyt jelent
  • Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő) előnyt jelent

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelem-csomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

This job has expired

Jobs that may interest you

Csiszoló

Offered by:  Siemens Zrt.
Workplace: Hungary
A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében. A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia-... Read more
EOJD