cnc gépbeállító | EURES - European Job Days

cnc gépbeállító

by:  Fitting-Ker Kft

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

új Kollégákat keresünk operátor/ gépkezelő, minőségügyi ellenőr és sorjázó pozícióba.

  • teljesítményarányos havi jutalmazás a fizetésen felül
  • szálláslehetőség cégtől 5 percre
  • beiskolázási hozzájárulás augusztusban
  • bejárási támogatás (bérlet és benzintámogatás)
  • rendszeres vállalati családi- illetve sportrendezvények és ajándékok
  • fejlődési lehetőség, egyéni karriertervezés
  • kerékpárbarát munkahely
  • modern munkakörnyezet
  • fiatalos lendület
This job has expired

Jobs that may interest you

Rakodó- Erdőkertes

Offered by:  Viapan Group
Workplace: Hungary
Gyógynövények feldolgozásával foglalkozó partnercégünkhöz Rakodó munatársakat keresünk, azonnali kezdéssel. Munkavégzés helye: Erdőkertes vagy Kerepes Munkakör leírása: Zsákok rakodása Raktár tisztán tartása Daráló gépek töltése Elvárások: Minimum 8 általános iskola Erős fizikum Kitartás Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 07.00-16.00 között (ebből 1 óra szünet) Juttatás: Nettó 1210 Ft/óra (átlagosan nettó 205.000-215.000 Ft/hó Egyszerűsített foglalkoztatás Hosszútávú, biztos munkalehetőség Utazási költségtérítés Read more
Partnerünk egy amerikai hátterű piacvezető autóipari beszállító vállalat. Legújabb székesfehérvári üzemük karbantartó csapatának tagjait keresik éppen a következő pozícióba: Leírás A gyártósor gépparkjának megfelelő működésének biztosítása Eseti hiba elhárítás Megelőző karbantartások elvégzése Munkák dokumentálása Elvárások Gépészeti végzettség Legalább 1-2 év karbantartási tapasztalat Műszaki rajz értése 12 órás - folyamatos műszak vállalása Automatizált gyártási tapasztalat előnyt jelent Hidraulikus és pneumatikus rendszerismeret... Read more

Gyártósori operátor - Esztergom

Offered by:  Magyar Suzuki Zrt.
Főbb feladatok: · A gyártósor különböző állomásain meghatározott elő- és összeszerelési, ellenőrzési feladatok ellátása · A munkája során használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata · Kézi anyagmozgatás a termelési területen, munkaterület tisztán tartása · Az összeszerelő üzemben, az összeszerelt termékek minőségének folyamatos ellenőrzése · Részvétel a minőségbiztosítás által meghatározott javítóintézkedések megvalósításában · Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása Munkakör betöltésének feltételei... Read more