Job offer description

Feladatok:

  • termeléshez szükséges egyedi eszközök gyártása műszaki rajzok alapján szikraforgácsoló gépen
  • eszterga és csiszoló gépek használata
  • gyártási rajzok készítése
  • karbantartás támogatása
  • együttműködés a gépkezelőkkel és a kapcsolódó területekkel
  • aktív részvétel a karbantartási vizsgálatokban és a riportok elkészítésében

Elvárások:

  • 5-10 év CNC területen szerzett tapasztalat
  • 3D műszaki rajzok olvasásában és készítésében szerzett tapasztalat
  • CNC gépek programozásában szerzett ismeret
  • jó problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
  • felhasználó szintű MS Office ismeret
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • attraktív juttatási csomag
  • fejlődési lehetőségek
  • high-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
  • céges buszjárat

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Required skills:
tend CNC laser cutting machine, program a CNC controller, use CAM software, Mechanical engineering
Salary range:
Date of expiry:

About company

Apollo Tyres Ltd, with its corporate headquarters in Gurgaon, India, is in the business of manufacture and sale of tyres since its inception in 1972. Over the years, the company has grown manifold, establishing its footprint across the globe. The company has manufacturing presence in Asia and Europe, and exports to over 118 countries. Powered by its key brands — Apollo and Vredestein, the… Find out more