Job offer description

Kabinok gyártásával foglalkozó osztrák partnerünk részére keresünk CNC élhajlító kollégákat!

Feladatok:

- Lemezmegmunkálás Trumpf típusú élhajlító gépen (vezérlő: TASK 6000 vagy DELEM)

- Különböző lemezdarabok megmunkálása max. 30 kg-ig

Elvárások:

- CNC élhajlításban szerzett tapasztalat (lehetőleg Trumpf típusú élhajlító gépen)

- Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján

- Kommunikációképes szakmai német nyelvtudás (A2-B1 szint)

- Jogosítvány, saját autó

- Próbamunkán való részvétel

Amit kínálunk:

- Bér: havi nettó 1800-1900 €

- 13. és 14. havi bér

- Ingyenes szálláslehetőség

- 1 műszakos munkarend

- Magyar bejelentés

Munkavégzés helye: Ausztria, Friedburg

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • German
  • Good
Required skills:
program a CNC controller
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Find out more