Partner sites:EURES

CNC élhajlító Trumpf gépre, Ausztria

by:  Jobcapital Kft.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Kabinok gyártásával foglalkozó osztrák partnerünk részére keresünk CNC élhajlító kollégákat!

Feladatok:

- Lemezmegmunkálás Trumpf típusú élhajlító gépen (vezérlő: TASK 6000 vagy DELEM)

- Különböző lemezdarabok megmunkálása max. 30 kg-ig

Elvárások:

- CNC élhajlításban szerzett tapasztalat (lehetőleg Trumpf típusú élhajlító gépen)

- Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján

- Kommunikációképes szakmai német nyelvtudás (A2-B1 szint)

- Jogosítvány, saját autó

- Próbamunkán való részvétel

Amit kínálunk:

- Bér: havi nettó 1800-1900 €

- 13. és 14. havi bér

- Ingyenes szálláslehetőség

- 1 műszakos munkarend

- Magyar bejelentés

Munkavégzés helye: Ausztria, Friedburg

This job has expired

Jobs that may interest you

Schweißer/in

Offered by:  MSE Personal Service AG
Workplace: Austria
Im Auftrag führender Unternehmen in Vorarlberg suchen wir laufend Schweisser (w/m) Ihre Verantwortung • durchführen von Schweissarbeiten nach Plänen und technischen Schweisszeichnungen • MAG, MIG, WIG, Autogen oder Elektro-Schweissen in der Produktion oder auf der Baustelle Ihr Profil • selbständiges Arbeiten nach Plan und Planzeit gilt als Voraussetzung • sehr gute Praxis im Schweissen (Quer- und Stehnähte mehrlagig, etc.) •... Read more
EOJD