Partner sites:EURES

Cieśla - Stolarz Budowlany

by:  Ward Personnel Ltd

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Nasz klient - firma specjalizująca się w stawianiu drewnianych konstrukcji domków jednorodzinnych. Firma prowadzi działalność na terenie hrabstwa Cork. Nasz klient przyjmie 2 doświadczonych stolarzy - początek pracy 15 lub 22 października wiec prosimy wysyłać aplikacje jeżeli jesteście Państwo zdecydowani oraz dostępni na wyjazd w tym terminie.

Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

  • stawianie domków drewnianych od podstaw (podłoga, ściany oraz dach)
  • czytanie rysunku technicznego
  • współpraca z inżynierami na budowie

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w stolarce budowlanej, ciesielce
  • samodzielne wykonywanie stolarki na podstawie rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie plusem ale nie jest wymagana
  • obsługa elektronarzędzi
  • sumienność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie €18.00 na godzinę brutto na początek
  • umowę o pracę na irlandzkich warunkach
  • pracę na stałe
  • zagwarantowany transport do miejsca pracy
  • na miejscu odbiór z lotniska, zorganizowanie zakwaterowania oraz załatwienie spraw administracyjnych na miejscu
This job has expired
EOJD