Job offer description

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található.

A magyarországi gyártóbázis nemzetközi viszonylatban is az OBO csoport egyik legmeghatározóbb tagja. A termelési folyamatok három jól elkülönített területre oszthatók: fém- és a műanyagipari termékgyártás, valamint elektronika. Mindhárom területen modern gépparkkal, jól felszerelt üzemekben, izgalmas gyártási technológiákkal folyik a termelés.

Termeléstámogató / CAM programozói csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

CAM programozó

Feladatok:

  • stanc – nibbelő automatákra (Trumpf, Prima Power) programok írása és az adatok mentése/feltöltése,
  • napi kapcsolattartás és az adatok egyeztetése más területekkel,
  • folyamatos jobbítási javaslatok az anyagfelhasználás, a szerszámhasználat és a beállási idők optimalizálása érdekében,
  • műszaki támogatás a stancoló-nibbelő gépeknél.

Elvárásaink:

  • több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • német nyelv alapszintű ismerete,
  • számítógépes tervező program(ok) ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office szoftverismeret.

Előny:

  • stanc – nibbelő automaták kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Trutops / Boost / NC Express program ismerete,
  • SolidWorks program felhasználói szintű ismerete.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal az alábbi településekről: Alsónémedi, Budapest, Dabas, Délegyháza, Dunavarsány, Ócsa, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tököl.

Munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Jelentkezés: karrier@obo.hu

Tájékoztatjuk, hogy jelentkezése esetén a pályázatában szereplő adatai rögzítésre kerülnek az elektronikus adatnyilvántartó rendszerünkbe. Jelentkezését úgy tekintjük, hogy a fenti adatkezeléshez hozzájárul. Az adatait a vonatkozó Európai Uniós és hazai jogszabályoknak megfelelően kezeljük, azokat harmadik fél részére nem továbbítjuk. Adatainak törlését írásban kérheti a karrier@obo.hu e-mail címen vagy postai úton az OBO Bettermann Hungary Kft., 2347 Bugyi, Alsóráda 2. elérhetőségen.

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • German
  • Basic
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik. A jelenleg mintegy 1200 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. A… Find out more