Job offer description

Munkatársat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe:

Call Center Supervisor

Úgy érzed igazi vezetőnek születtél? Szívesen kamatoztatnád vezetői képességeidet egy csoport vezetésében? Kipróbálnád magad a people management területén? Motiválóan hatsz a környezetedre? Megbízható, lendületes, pro-aktív személyiség vagy? Könnyen alakítasz ki kapcsolatokat? Felelősségteljesen végzed a munkádat?

Nálunk a helyed, ha:

  • mindig csapatvezetőként gondoltál magadra
  • szereted a kihívást jelentő feladatokat
  • szeretnél folyamatosan fejlődni
  • pro-aktív, innovatív személyiség vagy és stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • felelősségteljes és határozott vagy
  • a felmerülő problémák számodra egy újabb megoldható feladatot jelentenek

Miben számítunk Rád?

  • egy lendületes, fiatalos és dinamikus csapat támogató vezetésében
  • az ügyfelekkel és munkatársakkal való hatékony kommunikáció kialakításában
  • csapatodba tartozó munkatársak motiválásában, fejlesztésében
  • kimutatások, statisztikák készítésében
  • fejlesztési javaslatok kidolgozásában

Értékes tagja lehetsz a csapatunknak, ha:

  • vezetői tapasztalataidat nálunk szeretnéd kamatoztatni
  • nem ismeretlen számodra az ügyfélszolgálat világa
  • úgy érzed még nem tudtad megmutatni vezetői képességeid
  • az időhatékonyság és a precizitás fontos számodra
  • nem okoz gondot a MS Office használata
  • pozitív, energikus és szupermotivált vagy

Tőlünk mit várhatsz?

  • vonzó juttatási csomag
  • valódi lehetőség a fejlődésre
  • támogató, segítőkész közeg
  • modern irodai környezet
  • csapatépítő rendezvények
  • megbízhatóság, stabilitás

Munkavégzés helye: Miskolc

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre: karrier@unitedcallcenters.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A United Call Centers minőségi szolgáltatást nyújt Partnerei részére az ügyfélszolgálat, az ügyfélkezelés, az értékesítés, illetve az ezekhez kapcsolódó üzleti tevékenységek területein, valamint magas színvonalon biztosít minden ehhez szükséges humán és tárgyi erőforrást. At United Call Centers we provide quality services to our clients in the area of customer service, customer relation… Find out more