Job offer description

Légy legújabb CALL CENTER OPERÁTORUNK!

Rád várunk, ha:

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Kitűnően és meggyőzően kommunikálsz
  • Telefonos értékesítői tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, alkalmazotti viszony
  • Fix alapbér és teljesítményarányos jutalék
  • Rugalmas és egyénileg alakítható munkaidő beosztás
  • Teljes- és részmunkaidős lehetőség
  • Kedvezményes nyelvtanulási és sportolási lehetőség
  • Céges biztosítás dolgozóinknak
  • És még sok egyéb juttatás!

Feladataid:

  • Meleg- és hideghívások indítása céges adatbázisból
  • Kapcsolatfelvétel korábbi érdeklődőkkel, leendő ügyfelekkel
  • Biztosítások ajánlása és tájékoztatás
  • Híváshoz kapcsolódó adminisztráció

Várjuk jelentkezésed a karrier@4lifedirect.hu email címre!

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

The 4Life Direct Kft. started their operation in Hungary in 2012, as an independent agency of the Red Sands Insurance Group. This customer-focused business model adopted by 4Life Direct was born in South Africa in the late 1980's and over the next three decades, it was successfully introduced to the U.S.A, the U.K. and Australia. This has allowed us to be one of Europe’s leading distributers of… Find out more