Job offer description

Az új munkatársunkra az alábbi feladatok ellátásában számítunk:

  • A termékkörrel összefüggő termékvonalak és termék kiterjesztések karbantartása, új termékek termékvonalba illesztése
  • Termékpozícionálás
  • Javaslat tétel a lehetséges termék stratégiai irányokról, az üzleti célok, a feltérképezett vásárló szükségletek, és a versenytárs elemzések alapján
  • A stratégiai célok, operatív feladatokká való konvertálása
  • A külső (vevők) és a belső ügyfelek (értékesítők) képviselete a termékek menedzselésében
  • Termékek forgalomba hozatalához szükséges dokumentációk, címkék összegyűjtése, nyilvántartása és kezelése, címke tartalmak összeállítása más területek bevonásával
  • A grafikai tervezőkkel való együttműködés a termékkörbe tartózó fejlesztés alatt álló termékek csomagolása, külső megjelenése, érzelmi megjelenése területén.
  • Termék kockázati elemzések
  • A termékkörrel összefüggő eshetőség elemzések készítése
  • Márkázás
  • Termék életgörbe elemzések készítése
  • Együttműködés a termékfejlesztéssel, a fejlesztési folyamat mérföldköveinek lekövetése
  • Termékelőnyök meghatározása, célterületekre való javaslattétel

A munkakört sikeresen betöltő személy :

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Marketing területen – elsősorban termékmarketingben, ezen belül a DIY szektorban  –  minimum 3 év tapasztalatot szerzett
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezik
  • Jó együttműködési készség jellemzi
  • Középfokú angol nyelvtudása van
  • Magabiztos Office ismeretek birtokában van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit ajánlunk:

  • Kihívásokat jelentő feladatok egy stabil hátterű, dinamikusan növekvő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti feladatok ellátására alkalmas és az elvárásoknak megfelel, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a munkaugy@polifarbe.hu email címen.

Munkavégzés helye: Bócsa

Jelentkezési határidő: 2017. november 30.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Our company is the largest hungarian paint factory. Different Award has recognized our activities in the last 25 years. We are proud that we were able to grow a family business ourselves over the last few decades a middle company. We believe that creativity achieve our goal to do to become a real Carpathian company in the near future. Our products are the colors and positive thoughts "ambassadors… Find out more