Job offer description

Pályázati felhívás

Pályázatot meghirdető intézmény:

Bács-Kiskun megyei Kórház

Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:

Betegszállító

Az intézményben lévő betegszállítási feladatok ellátása, három műszakban,

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:

• 8. általános iskolai végzettség,

A pályázat tartalmi követelményei:

• Végzettség másolata,

• Szakmai önéletrajz,

• Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Felvétel esetén nővérszálló, munkaruha illetve havi 4. 000,- Ft. étkezési hozzájárulás biztosított, amely a kórházi étkezésre használható fel.

Bér: Kjt. szerint,

A pályázat benyújtásának a címe:

Bács-Kiskun Megyei Kórház, Ápolási igazgatás

apig@kmk.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Bács-Kiskun Megyei Kórház a térség és az ország legnagyobb kórházai közé tartozik. Az integrált intézmény jelenleg három városban, Kecskeméten, Kiskunfélegyházán, 4 telephelyen működtet fekvőbeteg ellátást. Bács-Kiskun megye legnagyobb ellátója, a dél-alföldi térség egyik egészségügyi súlypontja. Az intézmény a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, a kecskeméti egészségügyi… Find out more