Job offer description

Légállapot-szabályozó és nem háztartási hűtőgépek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk Betanított összeszerelő operátor pozícióban!

30.000 Ft ajánlási bónusz -> Érdeklődjön kollégánknál

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Feladatok:

  • Műszaki rajzok alapján gyártási feladatok ellátása
  • Összeszerelés, szerelvényezés, sorjázási feladatok ellátása
  • Minőségellenőrzés a folyamatok végén

Munkaidő beosztás:

  • Egy műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 9 órában (07:15 – 16:15 óráig)
  • A 9 órából 1 óra szünet van, melyet három részre bontva lehet felhasználni
  • Időszakosan előfordulhat túlóra, melyet mindig előre egyeztetik

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Műszaki érdeklődés (otthoni szerelésben szerzett tapasztalat)
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyként kezeljük:

  • Összeszerelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok és gyártásközi dokumentációk alapján végzett szerelési gyakorlat
  • Nem szükséges szakirányú végzettség, de előnyként kezeljük hogyha van

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Tapasztalat függvényében nettó 178.000-230.000 Ft + túlórapótlék
  • Próbaidő elteltével: Egyéni megállapodás alapján növekszik a bér
  • Túlóra esetében: Október-November-Decemberben emelt pótlékok (100-150%)
  • 86%-os utazási támogatás amennyiben távolsági járattal érkezik
  • 15 Ft/km amennyiben autóval érkezik (több személy esetén 15 Ft/km fejenként)
  • Rendezett, tiszta munkakörnyezet (új öltöző, mellékhelység és konyha)
  • Hosszútávú munkalehetőség
Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Find out more