Partner sites:EURESELA

Bendrosios praktikos slaugytoja (-as)

by:  VšĮ "Ori senatvė"

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Darbo pobūdis

- slaugos paslaugų organizavimas ir teikimas klientų namuose Klaipėdos mieste.

Reikalavimai darbuotojui

 - bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija, galiojanti licencija,

 - organizuotumas, paslaugumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, empatija,

 - kompiuterinis raštingumas,

 - BŪTINAS vairuotojo pažymėjimas (B) kategorija ir nuosavas automobilis.

Privalumai

- panašaus pobūdžio darbo patirtis dirbant klientų namuose,

- paliatyvios pagalbos kursų išklausymo pažymėjimas.

Siūlome

- 38 val. trukmės (7,6 val. per dieną) 5 darbo dienų savaitės (nuo pirmadienio iki penktadienio) darbo grafiką, lankant klientus ir teikiant slaugos paslaugas jų namuose,

- darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve,

- kuro kompensavimą,

- priedus prie atlyginimo (priklausomai nuo darbo rezultatų),

- galimybę realizuoti savo kompetencijas bei patirtį.

Atlyginimas

- nuo 800 Eur įrankas + priedai.

Kontaktai

personalo vadovė Dalia +370 645 00038

gyvenimo aprašymą siųsti personalas@slauganamie.lt

This job has expired
EOJD