Job offer description

Pontosnak és precíznek tartod magad? Szívesen foglalkozol adminisztrációs feladatokkal?

Budapest belvárosi irodánk back office csapata várja új kollégáit.

Miért jó nálunk dolgozni:

  • egy multinacionális cégnél karrierépítési lehetőség áll előtted
  • tréningjeink során szakmai ismereteidet folyamatosan bővítheted
  • fix munkaidőbeosztást biztosítunk, irodai munkarendben
  • egy innovatív környezetben hosszútávú lehetőség vár rád

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • back office feladatok ellátása
  • társosztályok adminisztratív támogatása (e-mailek fogadása és megválaszolása, számlázás, szerződések kezelése, nyilvántartások vezetése)
  • adatbázisok kezelése, adminisztrációs feladatok ellátása

Nálunk lehetőséged lesz:

  • előre tervezni, rugalmas munkaidőbeosztással
  • hétfőtől péntekig tartó munkarendben dolgozni
  • hozzájárulni ügyfeleink magas minőségű kiszolgálásában az ügyfél elégedettség emeléséhez
  • támogató közegben folyamatosan fejlődni
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építeni

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel bírsz
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel
  • logikus, problémamegoldó gondolkodás jellemez
  • gyorsan tanulsz, motivált, pozitív és lendületes vagy

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor juttasd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

karrier@smart-jobs.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Smart Jobs Kft. azért jött létre, hogy a változó munkaerő-piaci helyzetekre minimális határidővel a leghatékonyabb megoldást nyújtsa ügyfelei részére. Számunkra fontos, mind a partnerek, mind az álláskeresők elégedettsége, hisz e két szereplő találkozása és együttműködése jelentősen hozzájárul a vállalatok sikeréhez. Smart Jobs was founded to provide the most efficient solution to our… Find out more