Job offer description

Darba apraksts

Darba pienākumi - Ikdienas darbu ceļu būvē organizēšana, tajā skaitā:

Veicamo darbu plānošana atbilstoši attiecīgajiem būvprojektiem;

Darbinieku plūsmas koordinēšana;

Degvielas uzpilžu koordinēšana;

Dokumentācijas kontrole.

Piedāvājam - Regulāru atalgojumu atbilstoši kvalifikācijai;

Sociālās garantijas;

Dinamisku darbu Latvijā, pārsvarā Vidzemē. Komandējumos nodrošinam ar ērtām naktsmājām;

Pretimnākošu darba devēju un administrācijas atbalstu, kā arī tehnisko nodrošinājumu darba pienākumu veikšanai.

Pieteikties, sūtot CV uz info@generaluznemejs.lv vai zvanot uz T.29197144

Valsts valodas prasme: Latviešu- pamata līmenis A

Alga bruto: 1500 - 2000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 210512-94

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ģenerāluzņēmējs"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Vīksniņas, Augšlīgatne, Līgatnes pag., Līgatnes nov.

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Latvian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Find out more