Job offer description

Feladatok:

• Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása,

• A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása,

• Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása,

• Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI),

• Manuális kiszolgálási és minőségellenőrzési feladatok ipari robotokkal és vision rendszerekkel történő automatizálási lehetőségeinek feltárása, megvalósíthatósági tesztekkel történő igazolása és célgépekbe történő integrálása,

• Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk elkészítése, változások dokumentálása a belső utasításoknak megfelelően,

• Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba,

• Gépdokumentációk, SW validációs dokumentáció elkészítése, a validációs folyamat támogatása.

Amit nyújtunk:

• A vállalati géppark automatizáltsági szintjének növelésében való aktív részvétel

• Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,

• munkavállaló-központú vállalati kultúra,

• szakmai fejlődési lehetőség

• folyamatos továbbképzések,

• korszerű termelőberendezések,

• szervezett folyamatok,

• versenyképes bérezés a régióban,

• éves bónusz,

• Cafetéria,

• Céges laptop és telefon

• Emelt összegű munkába járási támogatás

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség

• PLC programozási ismeretek,

• Angol nyelv kommunikációs ismerete,

• Jó dokumentációs és prezentációs készség,

• Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem,

• Határozottság, jó szervező készség.

Előny:

• PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron, ELAU),

• Robotok és/vagy vision rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat,

• Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: 2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program, stb.) rendszerek ismerete,

• Projekt szemléletű gondolkodásmód.

Ha kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban, keresse Dankó Csaba HR Partnert (hucsada@coloplast.com).

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 11,000 dolgozóval és több, mint 100 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.

Ha olyan kíváncsi vagy, mint mi, és szeretnél többet tudni a vállalatunkról, látogass el a honlapunkra: https://www.coloplast.hu/rolunk/

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Basic
  • Hungarian
  • Very good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat kínál, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémával élők mindennapjait.A dán központú Coloplast A/S leányvállalataként a Coloplast Hungary Kft. nyírbátori telephelye 2007 őszén került átadásra. Új gyártócsarnokok építésével, 2015-ben és 2018-ban is tovább bővült a gyártókapacitás. Nyírbátori gyárunkban döntően kontinencia- és… Find out more