Partner sites:EURESELA

AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė)

by:  UAB "Techvitas"

The job offer is available for the following event:

Darbo pobūdis

  • Automatikos, robotikos aptarnavimas, diagnostika ir techninis remontas;
  • Automatizacijos, robotizacijos parinkimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, instaliacija;
  • Darbas objektuose;
  • Dalyvavimas tiekėjų organizuojamuose mokymuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas automatikos, mechatronikos, robotikos srityje;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti darbus, spręsti kylančius techninius bei organizacinius klausimus;
  • Nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę tobulėti ir augti profesinėje srityje.

Jobs that may interest you

SERVISO INŽINIERIUS (-Ė)

Offered by:  UAB "Techvitas"
Workplace: Lithuania
Darbo pobūdis Hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų aptarnavimas, diagnostika ir techninis remontas; Hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų parinkimas, projektavimas, instaliacija; Pagalba vadybininkams parenkant hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų sprendimuose; Darbas objektuose; Dalyvavimas tiekėjų organizuojamuose mokymuose. Reikalavimai Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas; Anglų kalbos žinios - privalumas; Patirtis remontuojant, prižiūrint, diagnozuojant gedimus hidraulikos arba kompresorių... Read more

Inžinierius (-ė) - vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis Pramonės įrengimų ir jų komponentų pardavimų vykdymas: klientų paieška, jų poreikių analizė, komercinių pasiūlymų ruošimas, pardavimo proceso užbaigimas; Darbas su CRM - duomenų apie klientą fiksavimas, pirkimo-pardavimo dokumentų suvedimas; Klientų lankymas. Reikalavimai Aukštasis universitetinis/koleginis išsilavinimas mechanikos, automatikos, robotikos, mechatronikos srityje; Vadybiniai sugebėjimai; Anglų kalbos žinios; Vairuotojo pažymėjimas. Mes jums siūlome Konkurencingą, į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą; Visas socialines... Read more