Job offer description

AUTÓSZERELŐ

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk autószerelő munkatársakat!

FELADATOK

  • Kamionjaink rendeltetésszerű használatának műszaki feltételeit biztosító gépjárműfenntartó tevékenység elvégzése;
  • Karbantartói, műszaki állapotvizsgálati, hibakeresési és hibaelhárítási, beállítási és felújítási műveletek ellátása.

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú végzettség, szakmunkás bizonyítvány megléte elengedhetetlen feltétel;
  • Gyakorlati ismeretek;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Erkölcsi bizonyítvány;
  • Fizikai terhelhetőség (közepes szintű fizikai megterheléssel járó munka!).

ELŐNY

  • C, E kategóriás jogosítvány;
  • Kamionszerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, DAF);
  • Speciális diagnosztikai műszerek, berendezések és hibakód olvasók ismerete;
  • Több éves szakmai tapasztalat

MUNKAIDŐ

06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest - XXIII. ker.

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu

Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: autószerelő

Job details
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company