Job offer description

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán.

Cégünk munkatársat keres

Autófényező szakmunkás

munkakörbe.

Fő feladatok:

·         Gépjármű vezető kabinok és alkatrészeik ipari fényezése

Amit kínálunk:

·         Ingyenes munkásszállás biztosítása a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkezők részére

·         Biztos jövedelem (100%-osan bejelentett)

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Jó munkakörülmények egy megbízható, nagy múltú munkáltatónál

·         Szabadságok kiadása a törvényi előírások szerint

·         TB kifizetőhely, édesapák GYED ellátásának teljes körű ügyintézése

Egyéb információ:

·         Munkavégzés helye: Kiskunmajsa

·         Műszakrend: több műszak

·         Szintetikus oldószeres kétkomponensű festék használatával történik a munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, hogy küldje el jelentkezését - a szakma megjelölésével - elektronikus formában a hr@agrikon.hu email címre.

Érdeklődni a 06-77/582-333 telefonszámon lehet.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán. Find out more