Job offer description

Zakres zadań:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie realizacji projektów międzynarodowych
  • monitorowanie realizacji budżetu projektu
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • codzienna współpraca z różnymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów (międzynarodowych- mile widziane)
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • mobilność (średnio co 3 dni w tygodniu praca poza biurem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie dodatkowe
  • pracę w zespole międzynarodowym
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

For 20 years Polcom Group has specialised in providing construction solutions for hotels, resorts, restaurants, apartments, student and key worker accommodation; as well as supplying furniture for the hotels and retail market. Find out more