Partner sites:EURESELA

IS analītiķis

by:  Pasažieru vilciens AS

The job offer is available for the following event:

Pienākumi:

  • biznesa procesu analīzes veikšana un to dokumentēšana, procesu uzlabojumu piedāvāšana, kas izriet no analīzes rezultātiem;
  • piedalīšanās projektu darba grupās, nodrošinot eksperta viedokli tehnisko specifikāciju sagatavošanā;
  • prasību definēšana programmatūras izstrādātājiem (tehniskais uzdevums, programmatūras prasību specifikācijas, programmatūras projektējumu apraksts u.c.);
  • testēšanas dokumentācijas sagatavošana un piedalīšanās testēšanas procesā;
  • izmaiņu pieprasījumu, problēmu pieteikumu analīzes un apstrādes veikšana.

Prasības:

  • pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā (t.sk. profesionālā) izglītība datorzinībās;
  • analītiska domāšana, mērķtiecība un izcilas saskarsmes un argumentācijas prasmes;
  • labas SQL zināšanas;
  • labas MS Office prasmes (vēlama pieredze darbā ar Jira);
  • izcilas sadarbības un argumentācijas prasmes;
  • pieredze tehnisko dokumentu izstrādē;
  • valsts valodas zināšanas B līmeņa 2. pakāpē, labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu lielā uzņēmumā;
  • darba vietu Rīgas centrā;
  • dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • darba algu 2200 EUR pirms nodokļu nomaksas. Reizi ceturksnī ir iespējams nopelnīt darba samaksas mainīgo daļu, kas par kvalitatīvu un labu darba sniegumu var sastādīt 15% no darba algas.
EOJD