Job offer description

Feladatok:

  • A Vállalatirányítási rendszerbe adatok rögzítése
  • Információk összegyújtése és a kollégák tájékoztatása
  • Kapcsolatot tart a vállalatcsoport társosztályaival és informálja angol nyelven szóban és írásban
  • Napi, heti, havi riportok készítése
  • Egyéb ad-hoc adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Precizitás és csapatmunka

Előny:

  • Egyéb európai nyelvek ismerete
Job details
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Az EKOL az egyik vezető vállalat a logisztika iparágban, mely 1990-ben alakult Isztambulban, így 2015-ben ünnepli megalakulásának 25. évfordulóját. Törökországban jelenleg 20 városban 36 lokáció működik. Európában a következő országokban van jelen: Németország, Olaszország, Románia, Franciaország, Ukrajna, Görögország, Bosznia, Magyarország, Lengyelország és Spanyolország. Tehát 11… Find out more