Job offer description

Feladata

  • új gyártóeszközök átvételében, beüzemelésében és üzemeltetésében való részvétel,
  • a meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése automatizálási és/vagy gépészeti szempontból,
  • a berendezések hatékonyságának, rendelkezésre állásának növelése,
  • vizuális ellenőrző rendszerek üzemeltetése, beállítása,
  • ABB Robotok, szervók paraméterezése, PLC-k programozása,
  • karbantartási munkák támogatása, ellenőrzése,
  • automatizálással és/vagy gépekkel összefüggő hibák feltárása, javítása,
  • hidraulikus, pneumatikus, mechatronikai rendszerek üzemeltetése, beállítása.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, automatizálási mérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás,
  • minimum 1-3 év tapasztalat ABB robotok javításában/üzemeltetésében.

Előny

  • autóiparban szerzett tapasztalat,
  • néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • ipari vizuális rendszerek ismerete,
  • Maximo, SAP ismeretek,
  • pneumatikus (preferable SMC ) és hidraulikus rendszerek alapvető ismerete, hibakeresés karbantartási ismeretek,
  • magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek).

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • bónuszok, béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • kihívást jelentő multinacionális légkör,
  • magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat.
Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Samsung SDI az európai akkumulátorgyártás központját látta a már meglévő Gödi gyárban, így elindította annak átalakítását, bővítését, mely jelenleg is tart.A gödi gyár a mintegy 3800 alkalmazottjával állandó és stabil munkáltatója a régiónak.Elhelyezkedésnek köszönhetően a vállalat képes jelentősen csökkenteni logisztikai költségét, valamint azonnal képes reagálni az európai piac… Find out more